10 yılı aşkındır sinemalarda toplam 5-6 seri oynatılan Biohazard (Ölümcül Deney) isimli bir film vardı.

 

Filmde " T virüsü" diye bir virüs var ve buna maruz kalan direkt zombi oluyor, acı hissi ile beraber insani duygularını ve şuurunu kaybediyordu.

 

TANIDIK GELDİ Mİ..!?

 

Evet şu 1-2 gündür gündeme bomba gibi düşen FLAKKA isimli sentetik uyuşturucu maddeyi kullanan herkes zombi gibi hareket etmeye başlıyor, hislerini ve şuurunu kaybediyor.

 

FİNALDE NE Mİ OLUYOR?

 

O virüsü hava yoluyla insanlara bulaştırıyorlar ve baya bildiğiniz Melhame-i Kübra gerçekleşiyor.

Yani insanlığın beşte dördü ölüyor.

 

OLAMAZ MI?

 

Şimdi laboratuvarda özenle yeni buldukları bu sentetik zehri bir bölgenin şebeke suyuna karıştıramazlar mı?

Yani kimyasal veya nükleer silahlar mevcut ve imkan dairesinde iken böylesi biyolojik bir silahı Vegastaki gibi kendinden aciz ezik bir kukla lider kullanmaz mı?

 

AKIL MI VERİYORUM?

 

Hiç merak etmeyin bu senaryolar bu zehir tacirlerini finanse eden siyonist küresel güçlerin masasından kırk farklı şekilde çoktan geçmiştir.

 

YAPMAZLAR..!

 

Elbette böylesi kontrolsüz bir katliam yapmazlar.

11 Eylülde içine daha önce yerleştirilmiş bombalarla patlatılan o binalarda bir tane dahi Siyonist/Yahudi olmadığı gibi Vegastaki 22.000 kişilik konser alanında da bir tane bile Siyonist/Yahudi yoktu..

 

GDV

 

GDO'yu hepimiz biliyoruz elbette tabi de bu GDV nedir? Genetiği Değiştirilmiş Virüs.. Evet dünyada silahtan sonra en çok satılan şey hâlen ilaç!

E aslında kendisi bir ecza deposu olan insan bedeni nasıl yenilecek ki bu tüccarlar ilaç satsın?

İşte bunun cevabı GDV..

 

İLAÇ SİPARİŞ VERDİREN HASTALIK ÜRETİYORLAR

 

Normalde Allahın büyük bir LÜTFU ile yaklaşık 1.5 milyon kadar hastalığın antikorları immü'de (bağışıklık sistemimiz) bulunur ve kodları yazılı olduğu için beden algılar ALGILAMAZ savunmaya geçer, çoğu zaman hiç İlaca GEREK kalmadan ateşimizin yükseldiği bir savaş cephesinde yeneriz o hastalıkları. İşte laboratuvar ortamında insan eliyle genetikleri ile oynayarak bedenimizin tanımadığı ve bu yüzden algılayıp SAVUNMAYA da GEÇMEDİĞİ virüs/mikrop/bakteri'ler üretiyorlar.

 

EBOLA, HİV, KIRIM KONGO, DELİ DANA, KUŞ GRİBİ GİBİ BAZILARI BUNLARIN EN MEŞHURLARIDIR.

 

NEDEN YAPMAZLAR?

 

Ölümüz işlerine yaramaz da ondan!

Hasta edecek şeyi dahi parayla satacak sonra iyileşmek için lazım gelen ilacı PARAYLA satacak, bu sektörü bir sömürü aracı olarak götürebildiği kadar götürecek. İşte bu yüzdensessiz kendi tahrifli kitaplarındaki tarih gelene kadar bir toplu KATLİAMA girişmezler.

 

- O günlere kadar inşallah tüm hastalıkların (el yapımı GDV dahil) çaresinin kök hücrelerimizde olduğu İFŞA edilip tatbik de edilecek inşallah.

 

- Onlar bin tane plan yapıp dursunlar. Allahın planı işliyor ve elbette Allahın dediği olacak.

Biz ailelerimizi yavrularımızı muhafaza edelim ve her an teyakkuzda olalım ve bu siyonistlerin bitmek bilmeyen oyunları hakkında birbirimizi uyarmaya devam edelim yeter ki.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol