Dünya eski deyimle Kapitalist sistem diye adlandırılan, aslen yeryüzü tanrıcılığına soyunan oligark çetenin ellerinde bir büyü küresine dönüştü. Bu Kapitalist, Zionist klik eskiden Kominizm, Fundanmatilizm vb.  sahte kutuplarla toplumları ayrıştırdı.
​Bugün gelinen noktada BÜTÜN BİLDİKLERİMİZİ UNUTALIM…


​Marksist, sözde radikal İslamist, sözde ılımlı İslamist, Selefi, Vahhabi bilumum göbekten bağlı toplumlar, ülkeler, milletler, gruplar bu tanrıcılık oynayan ÇETENİN gönüllü askerleri olarak kurşun asker rolünde nöbetleşe görev yapmaktadır…
​Artık roller değişti.
​Niye?


​22,5 milyon kilometre kare topraktan Sultan Abdulhamit devrederken 4,5 milyon kilometre kare, kala kala 780 bin kilometre kareye düşünce VATANI KURTARMIŞ OLDUK…


​Bu kurtarılmış vatanı 11 kez darbe ve muhtıralarla her 10 yılda bir yeniden kurtara kurtara bugünlere getirdik…
​Bu demokrasi getirme ve kurtarma hikâyelerine bugüne kadar hep inandırıldık.
​15 Temmuz günü bu ülkede yıllarca sözde dinci bir CIA grubu yine kurtarma hikâyesine teşebbüs etti.
​Bu kez VATANI KURTARIRKEN benzer bir sloganla kurtaracaktı. “Yurtta sulh cihanda sulh”la GEREKENİ DERUHTE edecekti. Düşünün, terör örgütü lideri hayatının tamamını Kemalizm karşıtlığıyla devam ettirmiş. Ama Kemalizm’i kullanarak CIA darbesiyle vatanı kurtaracaktı.
​Şimdi gelinen noktada DÜNYANIN 150 yıllık sahipleri Kominizm’le Rusya’yı, özgürlük ve sözde demokrasiyle Osmanlı’yı cumhuriyetle kurtarmıştı.


​Yıkın tarihte, Irak’ı, Libya’yı, Yemen’i, Afganistan’ı, Mısır’ı, Suriye’yi de kurtardılar. Bir Temmuz gecesi Türkiye’ye demokrasi getireceklerdi, olmadı. Osmanlı’nın eski kaymakamlığı olan Katar’ı da denediler, o da olmadı…
​Şimdi yüz yıl öncesi gibi Suudi Arabistan’ı ve Filistin’i kurtaracaklar. Birleşik Arap Emirliği ve Körfezdeki bizden petrolleriyle kurtarılmış eski devletçikleri zaten kurtarmışlar…


​Bu coğrafyada şimdiye kadar bütün kurtarma hikâyelerini başarıyla tamamlayan Oligark Dünya Çetesi, Türkiye’de son kurtarma darbesini gerçekleştiremedi.


​Yenilgi ve başarısızlık kitaplarında olmayan ÇETE bugün itibariyle her şeylerini Deşifre Etme pahasına bütün kozlarını masaya seriyorlar.
​Meşhur şiirdeki ifadeyle: “Masa da Masaymış ha!”
​Masada neler yok ki;


​FETÖ, CHP, PKK, İsrail, Suudiler, DEAŞ, Birleşik Arap Emirlikleri… İhtiyaç olduğunda İran ve Rusya’yı da masada görmek mümkün.
​Dünyanın dengesini nasıl bozduysak artık ideoloji ve bütün görüşlerin rotasını alt üst ettik.
​Başarmak istedikçe bataklıkta çırpınışları artıyor.


​Ölümüne ölümüne ölen bir milleti korkutacakları bir şey kalmayınca, kendileri de ölmeyi göze alamayacaklarına göre,
​Başaramayacaklar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Güzel etkili bir tespit 2 hafta önce

Her şey mübah bunlara