Öne Çıkanlar ziyaret baykal Brexit dünya MUSUL işkence edevlet

AB ve Alman Vakıfları’nın fonladığı LGBTİ toplulukları liselere kadar indi!

Türkiye’nin saygın eğitim kurumlarından olan Boğaziçi Üniversitesi’nde Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Trans, İnterseks (LGBTİ) Çalışmaları Kulübü adıyla bir araya gelen AB tarafından fonlanan isimler, hastalıklarını ülkemizin geleceği olan genç dimağlara da bulaştırmak istiyorlar.

Müslümanların en kutsal zaman dilimi olan Ramazan ayında sözde onur yürüyüşü düzenleyerek toplumun sinir uçlarıyla oynayan ve propaganda yapmak için LGBTİ film festivali düzenlemek isteyen grupların üniversitelerde de örgütlenmeye başlaması tehlikenin boyutlarını gözler önüne serdi.

6 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü’nde Kürvivor adı altında bir etkinlik düzenleyecek olması da hedeflerine ulaştıklarını kanıtlar nitelikte. En son ODTÜ’de yapılmak istenen korsan LGBTİ film gösterimi Rektör Mustafa Verşan Kök’ün yerinde müdahalesiyle engellenmişti. Şimdi gözler Boğaziçi Üniversitesi yönetiminin söz konusu rezaleti yasaklayıp yasaklamayacağına çevrildi.

TÜRKİYE’DE NASIL TABAN BULUYORLAR

Bu gruplar Batı’dan büyük bir destek görüyor. Bu gruplar özellikle Alman Vakıfları’nın fonlarıyla besleniyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Ankara’da düzenlenmek istenen fakat valilik kararıyla yasaklanan Alman LGBTİ Film Gösterimi Günleri’nin de Almanya Büyükelçiliği’nin desteğiyle gerçekleştiği basına yansımıştı.  LGBTİ’lilerin önceki hafta Mardin’de düzenleyecekleri “Toplumsal Cinsiyet Odaklı Habercilik Projesi” temalı provokatif etkinliğin de Avrupa Birliği Demokrasi ve İnsan Hakları İçin Avrupa Aracı’nın (DİHAA) fonu ile gerçekleştirileceği ortaya çıkmıştı. 

LİSELERE DAHİ SIZDILAR!

Geçtiğimiz aylarda basına yansıyan ve  “Robert Kolejinde sapkınlık” başlıklı haberde homoseksüelliğin lise düzeyinde meşru gösterilmeye çalışıldığı haberleri ile bu çalışmaların lise düzeyine kadar düştüğü basına da yansımıştı...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol